Telefon:     +90 0533 626 33 08    Mail:    bilgi@adiyamantutuncusu.com

Adıyaman tütünü çeşitleriÇelikhan’da yetişen çelikhan tütünü içimi bir başka güzel oluyor. İçenlerin daha önce neden sigaraya yada başka bir tütüne para vermişiz demesine neden olur bu tütün.  Her tütün içicisinin kesinlikle hayatında birkez denemesi gerekiyor Çelikhan Tütünü nü. 

Adıyaman Tütünü
Adıyaman Tütünü Adıyaman’ın Çelikhan bölgesi dışında yetişen tütünlerine verilen isimdir. Her ne kadar Çelikhan dağlarında yetişen tütünler kadar olmasa da Türkiye’de yetişen diğer tütünlerden (Muş Tütünü, Bitlis Tütünü, Diyarbakır Tütünü) daha kalitelidir ve içimi bir o denli mükemmeldir. İçerken yoğun bir duman çıkartır ve boğazca yakmaz. Bu özellikleri sebebiyle Türkiye’nin en sevilen tütünü olmuştur. 

Captain black harmanlı tütün

Adıyaman Tütününe harmanladığımız özel Captain Black tütünüyle elde ettiğimiz çikolata kokulu tütündür. Aroması çok iyidir ve buram buram çikolata kokar. Kahve yanında içince ayrı bir güzel olur. Kahve tiryakileri tarafından sıklıkla tercih edilen tütünümüzdür. İsteyenler için kendimiz harmanlayıp gönderiyoruz isterseniz de Adıyaman Tütünü yanında ayrı olarak gönderebiliyoruz. 


Adıyaman tütünü satıcıları her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Toptan tütün satıcıları çiftçilerden tütün alarak türkiye geneline toptan satış yapan arkadaşlardır. Bunlardan bir çoğu dışardaki tütüncülere para kaptırmış durumda. Tütün sektör olma yolunda ilerken tütün tokatçıları bir okadar çoğalmaktadır. Toptan tütün satıcılarıtoptan tütün satıcıları en büyük dertleri tütünün parasını alamamktır. çiftçilerden topladıkları tütünleri perakende satan şehirlere gönderim yapılmakta fakat para dönüşü olmamakla birlikte çoğu kişi paranın üstüne yatmaktadır. Buda çiftçilerimizi mağdur etmektedir. Tütün satarken sattığınız şahsın daha dikkat etmenize arz ederiz. Adıyaman Tütünü